sobota, 10 czerwca 2017

Archanioł Michał _Anioły w kwiatach _ obrazyDzisiaj mam przyjemność  pokazać moje nowe prace z Aniołami, inspirowane,  z mojej wyobraźni, malowane olejną na płótnie, techniką szpachla, pędzel . 
Wszystkie pozytywne emocje, jakie mogłam wyrazić poprzez moją twórczość, przekazałam całym moim sercem i duszą . Pragnę aby te obrazy nie tylko dekorowały ściany, ale świeciły swoim blaskiem pastelowych kolorów, emanowały światłem i dobrą energią. 

  

Anioły dostępne na stronie http://malarstwoeda.blogspot.com/p/obrazy-dostepne-zapytaj.html


Anioł w rumiankach i lawendzie 
30x60 W kolekcji prywatnej 
Anioł w ogrodzie 
35x65 w kolekcji prywatnej 

Archanioł Michał 
30x60 dostępny 

12 komentarzy:

 1. Twoje anioły są nieziemsko piękne- wszystkie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Edytko, Twoje obrazy "emanują światłem i dobrą energią". Są delikatne, pastelowe i bardzo pozytywne. To wszystko jest w Tobie i znakomicie udaje Ci się to przelać na płótno. Podziwiam i pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję :-) Pozdrawiam słonecznie

  OdpowiedzUsuń
 4. Przepiękne Anioły! Cudownie malujesz! Pozdrawiam bardzo słonecznie -Gosia

  OdpowiedzUsuń
 5. Czuć dobrą energię nawet przez ekran komputera... :) te dwa pierwsze anioły - z rumiankiem, z lawendą, w ogrodzie - są tak pozytywne, pełne ciepła, że aż się uśmiecham do monitora :) Podziwiam Twoje prace za to, że wypracowałaś własny styl, charakterystyczną kreskę, i że potrafisz przekazać mnóstwo dobrych emocji w tym co tworzysz; mogę się tylko domyślać ile czasu i pracy to wymagało! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję pięknie za miłe słowa :-) Pozdrawiam

   Usuń
 6. Wszystkie bardzo mi się podobają!!!!!!!!!!!!
  Szczególnie jednak zauroczył mnie anioł w ogrodzie!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 7. Wszystkie obrazy są przepiękne! Masz cudowną wyobraźnię i niezwykły talent - zarówno anioły wśród kwiatów jak i Archanioł Michał wspaniale pokazane, te obrazy żyją i przemawiają do widza!

  OdpowiedzUsuń