niedziela, 12 czerwca 2016

Anioły i inne bajkowe obrazy malowane na drewnie

Witajcie 

Dzisiaj mam przyjemność  krótko opowiedzieć o inspiracji powstania i prezentacje moich nowych prac , zawsze niestety   brakuje mi czasu , ale to zrozumiałe jak się jest duszą artystyczną i ciągłe zajęcia nie dają usiąść spokojnie przed komputerem , więc  z pozytywnym nastawieniem oraz stoickim spokojem zerkając na mój ogród, który przyciąga mnie i kusi, aby w nim posiedzieć, czerpać jak najwięcej pozytywnej energii do działania  tworzenia kolejnych obrazów .

 Na początek wysyłam ogromną wdzięczność za życie, które toczy się między pracą a pracą twórczą w takim bardzo artystycznym ogrodowym klimacie oraz miłość i wsparciu najbliższych, które jest najcenniejsza,  dzięki radości każdego dnia, daję radę pogodzić te wszystkie obowiązki. Dom. Praca, ogród, malarstwo które jest pasją i miłością mojego życia .
 Najważniejsza jest w życiu siła wewnętrzna, ona rozwija skrzydła i budzi wiarę w siebie . Ja już tak mam nie umiem siedzieć bezczynnie, swój czas na tej ziemi wykorzystuje maksymalnie twórczo, cieszę się życiem, bo życie to ogromny dar, wiele możliwości, to bogactwo barw, form, dźwięków wszystko to, co nas otacza jest inspiracją każdego dnia.

  Malarstwo sprawia mi wielką radość a jeszcze bardziej mnie cieszy jak mogę dać ją innym, dzięki temu maluję, ozdabiam, tworzę, dekoruję, robię to, co kocham, skupiam się na rzeczach ważnych, brnę do przodu w poszukiwaniu nowych możliwości, zawsze jest coś do zrobienia, co rozwija i pobudza do dalszego działania oraz nauki, zawsze w tym wszystkim wpierają mnie moje ciche Anioły mam namyśli ludzi, których prawie nie znam a nawet nie widziałam to jest coś niesamowitego. Bardzo, bardzo dziękuję Kochani!

Dzięki ogromnej życzliwości powstały Anioły na drzewie malowane, które będzie można zobaczyć lub nabyć na wystawie Targira i wiele innych prac nowych i tych starszych.

Pozdrawiam wszystkich odwiedzających moją stronę i wysyłam wiele dobrego :) 

Mój osobisty Anioł ogrodowy malowany na korze będzie mi towarzyszył na wystawie Targira 


A oto  parę moich  nowych prac, każda jest niepowtarzalna, oryginalna malowana na drewnieAnioł wdzięczności niedostępny 
Aniołek czerwcowy 
Anioł fiołkowy malowany na drewnie niedostępny 
Anioł z bukietem niezapominajek niedostępny 

Anioł nocnej ciszy 
Anioł w sercu drewnianym niedostępny 

Anioł z motylem niedostępny 
Anioły przyjacielskie niedostępny 
Anioł dobroci 
Motyl w lawendzie 
Anioł rustykalny na desce drewnianej 
Anioł z makiem niedostępny 
Anioł z tulipanem niedostępny 
Chór Aniołków 
Muzykalny anioł niedostępny 
Bajkowe koty niedostępny 

koty malowane na drewnie niedostępny 

2 komentarze:

  1. Wspaniałe są Twoje obrazy z aniołami, piękne zestawienie kolorystyczne :) Widać na nich dużą inspurację ogrodami :) pozdrawiam i gratuluję talentu!

    OdpowiedzUsuń