wtorek, 6 marca 2018

Anioł miłości i pragnienia malowany na drewnieMiłość jest najsilniejszą siłą, jaka może istnieć, niczym niezmącona moc cudownej nieskazitelnej, czystej energii, pełniącej we wszechświecie role magicznego magnesu.  
To piękne uczucie w życiu pomaga przetrwać trudne chwile, pokonać wiele problemów, które hartują charakter, uczy jak być szczęśliwym, zauważać cuda naszej matki natury, która jest jej przyrodnią siostrą.
Miłość to miłe gesty, które wszechświat z radością przyjmuje i sowicie wynagradza, chociażby miłym uśmiechem wdzięcznego człowieka, którego uśmiech jest złotem, uczy nas sztuki przebaczania jest ona kluczem do bramy wolności dla spragnionej stałego kontaktu z miłością duszy, która bez niej obumiera.
Miłość to nieskończone źródło możliwości, przypieczętowane wiarą w siebie, daje siłę ekspresji naszym talentom w pełni pozwalając z nich korzystać, mogąc dzielić się nimi z innymi ludźmi, których radość z ich docenienia jest dla mnie małą kroplą spełnienia w morzu moich pragnień, jakie posiadam, szczęścia, zdrowia, powodzenia, pasji i obfitości za boskim przewodnictwem staną się realne w każdym życiu, niech anioły przekazują światło, wspierają w trudnych momentach dodając sił i wparcia.
 
Życzę Wam jak najwięcej napotkanych na swojej drodze Aniołów tych duchowych i tych realnych gdzie kryją się w ludzkich sercach.

Anioł miłości i pragnienia 
malowany na drewnie 38x56 cm 
zachowana kora po bokach, lekko przecierany, styl rustykalny 

Niedostępny 

Anioł miłości 
Malowany na drewnie akrylami 17cm x 50 cm 

Niedostępny 
Anioł serdeczności 
malowany na drewnie, zachowana kora po bokach  34x18cm
Niedostępny 

11 komentarzy:

 1. Piękne ! Zachwycają delikatnością i wyrazem oczu :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Twoje Anioły od dawna mnie zachwycają, są takie delikatne- anielskie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Zawsze powtarzam: "nic nie jest wieczne, oprócz miłości". Piękne te Twoje aniołki, na desce, czy na płótnie. Chciałabym, żeby ludzie tak na siebie patrzyli, jak te anioły na nas.........Uściski:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też bardzo bym tego chciała, dlatego takie spojrzenie w moich pracach :-) Dziękuję Wandziu serdeczności śle

   Usuń
 4. Odpowiedzi
  1. Dziękuję i witam serdecznie :-) Pozdrawiam cieplutko

   Usuń
 5. Jak zawsze - przepiękne :)

  OdpowiedzUsuń